O nas

Ośrodek Badań Klinicznych NOWE ZDROWIE powstał z połączenia wiedzy oraz pasji doświadczonych badaczy, dla których zdrowie i jakość życia ich pacjentów są najważniejsze. 

25 letnie doświadczenie medyczne, 10 letnie doświadczenie badawcze, liczne publikacje naukowe oraz uczestnictwo w międzynarodowych i krajowych szkoleniach są gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług oraz sukcesu rekrutacyjnego.

Prowadzimy badania II, III i IV fazy w trybie ambulatoryjnym, zgodnie z zasadami ICH GCP oraz obowiązującymi przepisami prawa, w oparciu o najwyższe standardy.

Jacek Kiełtucki

Dr n.med./MD, PhD

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista gastroenterologii i chorób wewnętrznych. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2015 na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania sferą usług medycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Posiada certyfikat umiejętności Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego z zakresu badań i zabiegów endoskopowych, a także certyfikat umiejętności Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii ogólnej. Autor i współautor wielu publikacji z zakresu gastroenterologii i toksykologii, członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego i Towarzystwa Ultrasonograficznego. Uczestnik licznych kursów i szkoleń krajowych i międzynarodowych min. Amsterdam, Birmigham, Liverpool, Sztokholm, Edynburg. W swojej pracy zajmuje się całościową opieką nad pacjentami internistycznymi; głównym obiektem aktywności zawodowych jest gastrologia – wykonuje badania i zabiegi endoskopowe. Doświadczony badacz pełniący rolę współbadacza oraz głównego badacza w badaniach klinicznych gastroenterologicznych, kardiologicznych, szczepionkach, z zakresu chorób metabolicznych (cukrzyca, hiperlipidemia).

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Studia ukończył w 1993 roku. Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, lekarz medycyny pracy. Aktualnie pracuje w Oddziale Kardiologicznym Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu oraz w poradni kardiologicznej Centrum Medycznego w Zawadzie Elektrowni Połaniec. Uczestnik szkoleń krajowych i międzynarodowych w dziedzinie kardiologii i chorób wewnętrznych. Główną dziedziną zainteresowań jest kardiologia. Kilkuletnie doświadczenie jako współbadacz w badaniach klinicznych z zakresu kardiologii, chorób metabolicznych, szczepionek, wykonujący na ich potrzeby m.in.badania echokardiograficzne.
Jacek Fijałkowski Nowe Zdrowie

Jacek Fijałkowski

LEK.med./MD

Wtorek Mateusz

Mateusz Wtorek

LEK.MED./MD​

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2011r. Specjalista Chorób Wewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami internistycznymi i geriatrycznymi. Od 2013r zaangażowany w pracę lekarza rodzinnego w ZOZ w Gnojnie a od 2019r roku pracownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Rakowie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu chorób wewnętrznych. Od kilku lat pasjonat medycyny estetycznej i anti aging- uczestnik wielu kursów i sympozjów naukowych. Członek Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od 2014r. współbadacz w licznych programach klinicznych głównie z zakresu reumatologii, gastroeneterologii, diabetologii, kardiologii, chorób metabolicznych oraz szczepionek.